‘S’gjen dot burrë jashtë?’, Gazi për Heidin: Përqafon Romeon dhe sheh kamerat - Gazeta Express
string(71) "sgjen-dot-burre-jashte-gazi-per-heidin-perqafon-romeon-dhe-sheh-kamerat"

‘S’gjen dot burrë jashtë?’, Gazi për Heidin: Përqafon Romeon dhe sheh kamerat

Yjet

Gazeta Express

07/03/2024 20:16

Raporti i Heidit dhe Romeos në shtëpinë e Big Brother VIP është komentuar mjaft ditët e fundit, teksa duket se mes tyre ka një krizë për shkak se siç thonë ata, ka mungesë besimi.

Të ftuar në studion e “Ftesë në 5”, Ed Deda dhe Gaz Ujkashi thonë se nuk besojnë te ndjenjat e Heidit për Romeon, ndërsa tek ai po.

Lexo Edhe:

“Si ka mundësi që vetëm në ‘Big Brother’ bie në dashuri kjo vajzë? Dhe në Itali dhe këtu. Nuk gjen dot burrë jashtë? Kjo është pyetja e parë që më vjen në mendje…”, u shpreh Deda me ironi, duke thënë se Romeo në këtë lojë e ka fokusin te dashuria, por Heidi jo.

Ndërkohë edhe Gazi shprehet se nuk beson te ndjenjat dhe dashuria e Heidit, ndërsa nga ana tjetër Romeo është i përfshirë emocionalisht.

“Heidi është një lojtare që duke u përqafuar me Romeon shikonte kamerat, bënte gjeste… Romeo është totalisht i romantizuar dhe ajo sheh kamerat. Ajo i thotë unë të dua po ti pse s’ke besim te unë, dhe këtë e ka bërë dhe në Itali. Heidi qeshi me të në dhomën e rrëfimit. Ajo po luan”, shprehet Gazi.