Sara i reagon babait: Sot më theve zemrën dhe më braktise për herë të dytë - Gazeta Express
string(73) "sara-i-reagon-babait-sot-me-theve-zemren-dhe-me-braktise-per-here-te-dyte"

Sara i reagon babait: Sot më theve zemrën dhe më braktise për herë të dytë

Yjet

Gazeta Express

15/03/2024 20:11

Pak orë më parë, kudo nëpër rrjet ka qarkulluar një video e babait të Sara Gjordenit, ish-konkurrente e formatit të ‘BBV3’.

Pas akuzave të saj në ‘Top Channel’, babai i Sarës ka dhënë intervistën e tij të parë ku ka treguar arsyen e vërtetë të ndarjes bashkëshortore, video të cilën e gjeni dhe në profilin tonë.

Lexo Edhe:

Pak momente më herët ka ardhur dhe një reagim prej Sarës e cila ka reaguar ashpër ndaj akuzave të babait të saj, dhe shprehet se ndjehet tepër e shokuar dhe e quan babain e saj ‘monstër’.

“Turp, sot më theve zemrën dhe më braktise për herë të dytë. Je shembulli më i keq i një babai dhe qenia më e ulët që ka shkelur në tokë”, ka shkruar Sara.