Sabria e Mimoza, vinë me ritëm për këtë fundvit - Gazeta Express

Gazeta Express

06/11/2020 22:15

Sabria e Mimoza, vinë me ritëm për këtë fundvit

Gazeta Express

06/11/2020 22:15

Sabri Fejzullahu dhe Mimoza Shkodra kanë bashkuar forcat për një projekt të përbashkët.

Dy artistët e njohur kanë publikuar projektin e ri muzikor me titullin “Dy herë një gabim”.

Lexo Edhe:

Tekstin dhe muzikën u përkujdes Kreshnik Avdiu, kurse për orkestrimin u kujdes ArtiRec, ndërsa kënga vjen në kuadër të festave të fundvitit.

Kënga padyshim do të pritet mirë nga adhuruesit e dyshes, teksa kënga është plotë ritëm.

Më poshtë kënga më e re nga Sabriu dhe Mimoza.