Rrahje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe Gjeorgjisë në stadium - Gazeta Express
string(64) "rrahje-e-madhe-mes-tifozeve-te-turqise-dhe-gjeorgjise-ne-stadium"

Futboll

Gazeta Express

18/06/2024 17:33

Rrahje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe Gjeorgjisë në stadium

Futboll

Gazeta Express

18/06/2024 17:33

Kanë mbetur edhe pak më shumë se 40 minuta deri në ndeshjen e planifikuar mes Turqisë dhe Gjeorgjisë.

Megjithatë, talkSPORT kupton se UEFA po monitoron situatën në stadium mes sugjerimeve se ndeshja është në rrezik për shkak të shiut të madh/përmbytjeve të stadiumit dhe dhunës së tifozëve.

Lexo Edhe:

Përleshje shumë e madhe po ndodh mes tifozëve të dy vendeve në stadium.