Rita Ora si çikë e re në stilin e ri - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 23:55

Rita Ora si çikë e re në stilin e ri

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 23:55

Rita Ora reflekton si një çikë e re me stilin e saj në fustanin e shkurtë gjatë një darke në Matsuhisa në Los Angeles, derisa shumë shpejt do të lëshon këngën e saj të re me Sigala

Ajo i ka bashkuar forcat me Sigala për të lansuar një “këngë verore” e cila do të quhet “You For Me”.

Lexo Edhe:

Rita Ora është dukur si një çikë e re me fustanin e saj të zi kur është fotografuar sot në Matsuhisë në Los Angles para se të lëshohet kjo këngë.

Elegante dhe me stil, Rita edhe njëherë ka treguar se di të këtë shije sa i përketë formës së saj. /GazetaExpress/