Rita me linjë të saj të veshjeve - Gazeta Express
string(32) "rita-me-linje-te-saj-te-veshjeve"

Rita me linjë të saj të veshjeve

Yjet

Gazeta Express

28/10/2022 20:16

Rita Ora ka shfaqur trupin e saj seksi në një veshje sportive teksa ajo ka lansuar brendin e saj të veshjeve të qëndrueshme sportive

Ajo gjithmonë shpërndan video nga stërvitjet e saj të forta në palestër dhe fitnes në rrjetet sociale.

Fanatikja e fitnesit, Rita Ora tani është një hap larg lansimit të linjës së saj të veshjeve sportive për vajza, e cila linjë është një koleksion luksoz i veshjeve të qëndrueshme.

Këngëtarja 31 vjeçare ka qenë reklama më e mirë e koleksionit të saj teksa ka postuar koleksionin e këtyre veshjeve për herë të parë në Instagram.

Jo vetëm me kaq, në mbrëmje Rita po ashtu ka reklamuar një stil të ri të xhinseve. /GazetaExpress/