Rita, kosovarja tjetër që e bënë “verë n’dimën” - Gazeta Express
string(43) "rita-kosovarja-tjeter-qe-e-bene-vere-ndimen"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2022 21:05

Rita, kosovarja tjetër që e bënë “verë n’dimën”

Yjet

Gazeta Express

29/12/2022 21:05

Rita Ora ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm në bikine të kaltra dhe në një minifund, teksa ka pozuar nga një vend ekzotik

Rita Ora ka treguar edhe njëherë trupin e saj seksi në bikine të kaltra teksa duket se ka zgjedhur që t’i kalojë pushimet në një vend ekzotik.

Lexo Edhe:

Këngëtarja 32 vjeçare duket në formë, teksa bikineve ia ka shtuar edhe një minifund.

Ajo këtë e ka shoqëruar edhe me një byzylyk dhe një qafore derisa ka bërë foto pranë një plazhi piktoreskt. /GazetaExpress/