Rina paralajmëron këngën “Blue” me fustan të kuq - Gazeta Express
string(46) "rina-paralajmeron-kengen-blue-me-fustan-te-kuq"

Muzike

Gazeta Express

13/12/2021 23:38

Rina paralajmëron këngën “Blue” me fustan të kuq

Muzike

Gazeta Express

13/12/2021 23:38

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është shfaqur me një fustan të gjatë të kuq

Këngëtarja, e cila këtë vit ka qenë tepër aktive me këngë dhe postime në rrjetet sociale, është shfaqur me një fustan të gjatë të kuq.

Lexo Edhe:

Derisa ajo është afër një muri dhe duket se udhëtimi i saj në Santorini të Greqisë ka pasur të bëjë pikërisht me incizimin e këngës së saj më të re, Blue.

“Blue, së shpejti video”, ka shkruar ajo.

Përpos këtij paralajmërimi, Rina vazhdimisht poston foto provokative nëpër rrjetet sociale në këtë fundvit. /GazetaExpress/