Rina nuk ndalet, vjen me poza erotike - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 23:14

Rina nuk ndalet, vjen me poza erotike

Yjet

Gazeta Express

23/11/2021 23:14

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj është paraqitur me poza tepër të nxehta në disa foto të fundit

Reperja është parë e veshur provokative derisa ka shpërthyer patentën duke ofruar dorën e saj të zogu i saj.

Lexo Edhe:

Rina këto ditë ka qenë mjaftë provokative dhe këtë e ka bërë në shumicën e fotografive që ka postuar në rrjetet sociale.

Kujtojmë se këngëtarja ka qenë në pushime në Greqi gjatë këtyre ditëve derisa javë më parë ka lansuar edhe këngën “Mia”, këngë e cila ende një milion në youtube. /GazetaExpress/