Rina me video seksi në Instagram tregon pak nga kënga e saj e re - Gazeta Express

Rina me video seksi në Instagram tregon pak nga kënga e saj e re

Rozë

Gazeta Express

12/06/2020 1:08

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj ka postuar një video në Instagram ku ka treguar pak nga kënga e saj më e re

Reperja, e cila po ashtu është ndarë nga On Records, ka postuar disa fotografi ku shihet tepër seksi në paraqitjen e saj të re.

“Falling in Love” ka shkruar ajo derisa shihet duke vallëzuar tepër seksi në një video që paraprakisht ajo e ka postuar në rrjetin social TikTok dhe mandej edhe në Instagram.

Reperja ka pauzuar për një kohë nga muzika derisa ka paralajmëruar rikthimin tani duke treguar asetet e saj superseksi. /GazetaExpress/