Rina, “helmuese” për Halloween - Gazeta Express
string(27) "rina-helmuese-per-halloween"

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 23:02

Rina, “helmuese” për Halloween

Yjet

Gazeta Express

31/10/2022 23:02

Yje të ndryshme shqiptarë kanë vazhduar që të tregojnë karakteret e preferuar të tyre gjatë festës së Halloween

Njëra ndër të fundit që e ka treguar këtë ka qenë këngëtarja dhe reperja Rina Balaj.

Lexo Edhe:

Këngëtarja kosovar ka zgjedhur që të luajë rolin e karakterit të “helmueses” nga filmi Batman.

E grimi i saj duket i bukur dhe për këtë ajo është pëlqyer shumë në rrjetet sociale. /GazetaExpress/