Rebecca po i bashkohet “Only Fans”, shfaqet pothuajse e zhveshur në Instagram - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/06/2021 20:26

Rebecca po i bashkohet “Only Fans”, shfaqet pothuajse e zhveshur në Instagram

Yjet

Gazeta Express

11/06/2021 20:26

Mbesa bukuroshe e prezantuesit Steve Irwin, Rebecca Lobie ka rrezikuar, duke treguar më shumë se duhet gjoksin e saj derisa ka thashetheme se ajo do ti bashkohet faqes erotike, OnlyFans

Mbesa e “nxehtë” e Steve Irwin di si të bëjë “like” dhe “ndjekës” në rrjetet sociale, pasi që këtë e bën duke postuar foto të nxehta.

Biondja bukuroshe ka rrezikuar në fotot e fundit duke treguar gjoksin, gjersa ka postuar në Instagram.

33 vjeçarja ka shpërndarë foto ku është e shtrirë në shpinë derisa tregon këtë aset të saj.

Për të, ka pasur thashetheme së i është bashkuar faqes erotike, OnlyFans. /GazetaExpress/