Qeqa Krelani i godet Edon Zhegrovën dhe të tjerët me një postim - Gazeta Express
string(63) "qeqa-krelani-i-godet-edon-zhegroven-dhe-te-tjeret-me-nje-postim"

Qeqa Krelani i godet Edon Zhegrovën dhe të tjerët me një postim

Futboll

Gazeta Express

13/09/2023 8:44

Gazetarja sportive, Qeqa Krelani e ka goditur Edon Zhegrovën përmes një postimi në rrjetet sociale, pas deklaratave të yllit kosovar që “ka probleme të brendshme”, të cilat duhet të zgjidhen, ndonëse mbrëmë përmes një postimi sqarues ai tha se po mendonte që problemet janë vetëm tek fusha e blertë, shkruan “Gazeta Express”.

Moderatorja e njohur gjithashtu ka kritika edhe për një pjesë tjetër të lojtarëve të Kombëtares së Kosovës pas formës së zbehtë që po e kalojnë “Dardanët”, ndërsa i ka disa fjalë edhe për Federatën e Futbollit të Kosovës.

Lexo Edhe:

Më poshtë mund ta lexoni postimin e gazetares Krelani. /Gazeta Express/