Promo: Style Star Show me shumë befasi në episodin e ri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/05/2021 13:05

Promo: Style Star Show me shumë befasi në episodin e ri

Rozë

Gazeta Express

21/05/2021 13:05

Style Star Show është shndërruar në programet më të ndjekura të momentit.

I vetmi spektakël i modës në televizionet shqiptare, Style Star Show ka arritur që në kohë rekord të marrë pëlqyeshmërinë e shikuesve duke sjell risi në ekranin e T7 dhe ABC, shkruan GazetaExpress.

Lexo Edhe:

Spektakli tashmë ka publikuar promon e episodit të ri dhe në pak sekonda vërejmë se na pret një natë e mbushur me befasi, stil e edhe zënka e debate mes konkurrenteve e jurisë.

Ky program është nën autorësinë dhe prezantimin e Kiara Titos, e cila ia shton edhe më shumë madhështinë këtij shou./GazetaExpress.