“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:17

“Prit pak” i thotë Xhensila Lumit B

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:17

Lumi B dhe Xhensila Myrtezaj kanë lansuar sonte këngën e tyre më të re, “Prit pak”

Kënga është lansuar në orën 17:00 dhe deri me tani ka arritur më shumë se 200 mijë klikime.

Lexo Edhe:

Kënga është punuar nga BigBang derisa vija melodike është punuar nga këngëtari Yll Limani.

Kjo këngë edhe është njëra prej të parave të Lumit B para fillimit të verës, derisa koncertet kanë filluar që të hapen jo veç në Kosovë por edhe në Shqipëri. /GazetaExpress/