Ponte Prizreni e fiton dramën me Pejën - Gazeta Express

Basketboll

Gazeta Express

27/04/2021 22:20

Ponte Prizreni e fiton dramën me Pejën

Basketboll

Gazeta Express

27/04/2021 22:20

Ka përfunduar edhe ndeshja tjetër gjysmëfinale në “Play-off” të Superligës së Kosovës në basketboll.

Ponte Prizreni ka arritur që të fitojë super dramë në Prizren, dhe ndeshja e tretë tani do të rikthehet në “Karagaç”.

KB Ponte arriti të fitojë në vazhdime me rezultatin 112-111, raporton Gazeta Express.

Kështu, Ponte Prizreni ka barazuar në 1:1 serinë gjysmëfinale të “Play-off” të Superligës së Kosovës në basketboll.