Për Xhensilën vinë Krishtlindjet! Ajo pozon me vello - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 19:54

Për Xhensilën vinë Krishtlindjet! Ajo pozon me vello

Yjet

Gazeta Express

11/11/2021 19:54

Më shpejtë se sa e prisnim, Xhensila poston foto me vajzën afër pemës së vitit të ri.

Xhenisa Myrtezaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më të komentuarat të show bizit shqiptar.

Lexo Edhe:

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, shkruan Kosovarja.

Çdo vit para kohës së festave të fundvitit ajo realizon një fotosesion me familjen e saj, bashkëshortin Besin dhe vajzën Ajkën.

Kësaj here këngëtarja postoi foto vetëm me vajzën dhe fotot erdhën më shpejtë se sa e prisnim.

Të dyja duken shumë bukur duke shkëqyer nën dritat e bukura të pemës së vitit të ri.