Për çka po bëhet gati Dafina Zeqiri - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/04/2020 23:55

Për çka po bëhet gati Dafina Zeqiri

Rozë

Gazeta Express

29/04/2020 23:55

Dafina Zeqiri ka qenë njëra prej këngëtarëve që më se shumti këtë vit ka lansuar këngë

E nisi vitin 2020 mjaft furishëm.

Por, atëherë kur shijonte sukseset e këngës “Merri krejt”, bota u izolua dhe duket se projektet e Dafinës do të mbaheshin të izoluar.

Megjithatë, këngëtarja nuk u ndal dhe lansoi edhe një këngë gjatë karantinës në bashkëpunim me Cricket, një remake i këngës “Një herë në jetë”.

View this post on Instagram

👼🏼

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Kurse tani Dafina duket se është duke u përgatitur për këngën e radhës.

Ajo në një video shihet duke u rregulluar tek parukieri dhe bërë grim derisa nuk tregon se për çfarë është duke u bërë ajo gati. Mos për ndonjë këngë të radhës? /GazetaExpress/