Për çfarë ndihet e “bekuar” Arjola - Gazeta Express
string(32) "per-cfare-ndihet-e-bekuar-arjola"

Për çfarë ndihet e “bekuar” Arjola

Yjet

Gazeta Express

20/12/2022 23:08

Aktorja dhe ylli i programit reality “Big Brother VIP Albania”, Arjola Demiri ndihet e bekuar me një gjë që ajo ka

Kjo është sipas saj “familja e saj” sidomos fëmijët e saj.

Lexo Edhe:

Ajo kishte folur disa herë gjatë qëndrimit të saj në shtëpi për fëmijët e saj dhe këtë gjë ajo e bëri edhe tani.

Pas daljes nga shtëpia, Arjola ka vazhduar më shumë me reklama dhe gjëra të tjera. /GazetaExpress/