Peja përforcohet me fundorin Vaughn - Gazeta Express
string(35) "peja-perforcohet-me-fundorin-vaughn"

Basketboll

Gazeta Express

01/02/2024 9:58

Peja përforcohet me fundorin Vaughn

Basketboll

Gazeta Express

01/02/2024 9:58

Klubi i basketbollit Peja e ka bërë një tjetër goditje në afatin kalimtar të dimrit.

Kampionët e Kosovës kanë njoftuar sot se e kanë angazhuar basketbollistin amerikan, Kwame Vaughn, shkruan “Gazeta Express”.

Lexo Edhe:

Verdhezinjtë besojnë se fundori me përvojë në liga të ndryshme evropiane do ta ndihmojë skuadrën në arritjen e objektivave.

Për Vaughn Kosova është e njohur tashmë pasi në të kaluarën ka luajtur për Prizrenin, ndërsa së fundmi ishte shënuesi dhe Asistuesi më i mirë i Astanas. /Gazeta Express/