Pas premierës “Amsterdam”, Margot Robbie ekspozohet në New York - Gazeta Express
string(60) "pas-premieres-amsterdam-margot-robbie-ekspozohet-ne-new-york"

Pas premierës “Amsterdam”, Margot Robbie ekspozohet në New York

TV/Film

Gazeta Express

19/09/2022 20:49

Margot Robbie ka treguar belin e saj të hollë teksa është shfaqur e veshur me stil të thjesht pas premierës në Amsterdam, në një “afterparty” të organizuar në New York

Ajo mahniti mysafirët me një fustan të tejdukshëm dhe elegant në fillim të mbrëmjes.

Lexo Edhe:

Por, Margot Robbie ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo teksa është shfaqur e veshur zakonshëm pas premierës së filmit “Amsterdam”, një afterparty që u organizua të dielën në New York City.

Aktorja (32) ka treguar belin e saj të hollë teksa ka buzëqeshur dhe është shfaqur duke u argëtuar në vendin e quajtur Zero Bond in Manhattan pas premierës së filmit të saj. /GazetaExpress/