Pas pak nis meçi i shekullit mes Furyt dhe Usyk, këtu mund ta ndiqni live - Gazeta Express
string(72) "pas-pak-nis-meci-i-shekullit-mes-furyt-dhe-usyk-ketu-mund-ta-ndiqni-live"

Pas pak nis meçi i shekullit mes Furyt dhe Usyk, këtu mund ta ndiqni live

Boks

Gazeta Express

18/05/2024 23:05

Sonte na pret super meçi mes Tyson Furyt dhe Oleksandr Usyk.

Ky duel do të zhvillohet në “Kingdom Arena” të Arabisë Saudite me fituesin që do të jetë një kampion i padiskutueshëm i të gjitha kategorive.

Lexo Edhe:

Fury është kampion i peshave të rënda në WBC, (34-0-1, 24 KO), kurse Usyk (21-0, 14 KO), mban titujt e peshave të rënda WBA, IBF, WBO dhe IBO.

Ndeshjen live mund ta ndiqni duke klikuar ketu.