Osmani tregon për raportet e tij me Vedatin dhe Mensurin - Gazeta Express
string(56) "osmani-tregon-per-raportet-e-tij-me-vedatin-dhe-mensurin"

TV/Film

Gazeta Express

22/05/2024 22:55

Osmani tregon për raportet e tij me Vedatin dhe Mensurin

TV/Film

Gazeta Express

22/05/2024 22:55

Aktori Osman Azemi ka folur në një intervistë për Canape në T7

Duke folur për të kaluarën e Stupcave derisa ka thënë se “ishte koha që ata të ndalen” dhe të fillohen me gjërat e reja.

Lexo Edhe:

Por për raportet e tij me Vedat Osmanin dhe Mensur Safçiun ai ka folur për serialin “Me Gjylën” si dhe për atë se a do të vije Liki (Vedat Osmani) në film. /GazetaExpress/  

Për më shumë dëgjojeni intervistën e tij…