Oriola e penduar në bikine, por duket bukur - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 22:19

Oriola e penduar në bikine, por duket bukur

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 22:19

Modelja Oriola Marashi ka bërë edhe një fotosesion të ri në bikine

Bukuroshja shqiptare është parë paksa e penduar por tepër bukur dhe seksi.

Lexo Edhe:

Ajo gjatë tërë verës ka qenë e angazhuar në fotosesione të ndryshme ku ka treguar asetet e saj.

Në fotot e fundit ajo ka të veshur bikine të mbyllura me ngjyrë të kaltër derisa disa nga komentueset e saj që e kanë uruar atë për dukjen janë edhe: Dafina Zeqiri, Beatrix Ramosaj, Jehona Dreshaj, etj. /GazetaExpress/