Olta shkon në suitë me Dean/ Luizi: Nëse del Kiara, unë bëj gati valixhet dhe largohem bashkë me të - Gazeta Express
string(96) "olta-shkon-ne-suite-me-dean-luizi-nese-del-kiara-une-bej-gati-valixhet-dhe-largohem-bashke-me-te"

Olta shkon në suitë me Dean/ Luizi: Nëse del Kiara, unë bëj gati valixhet dhe largohem bashkë me të

TV/Film

Gazeta Express

22/03/2023 0:15

Luizi komentoi nominimin e kësaj jave, ku publiku votoi 86 përqind që Olta dhe Kiara të dilnin “kokë më kokë” me njëra tjetrën.

Ai u shpreh se nëse publiku vendos të largojë Kiarën nga shtëpia, ai do bëjë gati valixhet dhe do largohet bashkë me të.

Lexo Edhe:

Luizi: Nëse del Kiara unë do bëj gati valixhet dhe do dal bashkë me të. Ky nominim është Olta përballë meje dhe Kiarës. Nëse mbështetësit e mi nuk votojnë për ne, atëherë unë do dal bashkë me Kiarën.

Përmes një votimi paraprak, ku banorët shkuan në dhomën e rrëfimit dhe nominimuan Kiarën dhe Oltën, kjo e fundit mori 8 vota.

Duke qenë se doli më pak e preferuara, krahasuar me Kiarën, ajo kishte të drejtën të shkonte në suitë me një banor. Olta zgjodhi Dean.