Normani “çudit” me veshjen në paty-in pas albumit të Doja Cat - Gazeta Express

Normani “çudit” me veshjen në paty-in pas albumit të Doja Cat

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 22:41

Normali nuk i ka lënë vend imagjinatës derisa është parë me bikine dhe një veshje të tejdukshme në partyn pas lansimit të albumit të Doja Catit

Kohëve të fundit ajo është parë duke vuajtur për vetbesim, sidomos pas ndarjes nga “Fifth Harmony”.

Lexo Edhe:

Të premten Normani është parë krejt ndryshe pasi që ka marrë pjesë në partyn e Doja Cat, e cila lansoi edhe albumin e saj “Planet Her”.

Ish ylli i X Factor (25) nuk i ka lënë vend imagjinatës derisa ka pasur të veshur një palë bikine me shumë ngjyra. /GazetaExpress/