Nora “kuq e zi” në ditën e fundit të vitit, tregon momentet më të mira të 2021 - Gazeta Express
string(75) "nora-kuq-e-zi-ne-diten-e-fundit-te-vitit-tregon-momentet-me-te-mira-te-2021"

Yjet

Gazeta Express

31/12/2021 1:48

Nora “kuq e zi” në ditën e fundit të vitit, tregon momentet më të mira të 2021

Yjet

Gazeta Express

31/12/2021 1:48

Këngëtarja Nora Istrefi ka postuar një set të ri të fotove dhe videove për vitin që po e lëmë pas

Ajo nuk ka qenë shumë aktive me muzikë, sikurse viteve të tjera, megjithatë kjo s’do të thotë se nuk i ka pasur momentet e saj të mira.

Nora Istrefi është parë me veshje kuq e zi në ditën e fundit të vitit 2021 derisa ka shpalosur para fansave të saj me një set fotografish dhe videosh nga momentet e saj më të mira në vitin 2021.

“Best of 2021”, ka shkruar poshtë këtyre fotove dhe videove Nora, në disa prej të cilave shihet edhe motra e saj, Era. /GazetaExpress/