Një Ritë e jashtëzakonshme në fustan rozë - Gazeta Express
string(41) "nje-rite-e-jashtezakonshme-ne-fustan-roze"

Një Ritë e jashtëzakonshme në fustan rozë

Yjet

Gazeta Express

11/05/2022 23:29

Rita Ora edhe njëherë ka ngritur temperaturat me foto në Instagram teksa ka pozuar me minifund rozë

Ajo nuk është e huaj dhe vazhdimisht poston foto të nxehta në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Rita Ora e ka bërë këtë përsëri ku ka postuar disa foto në një minifund rozë në fotot e reja të Intagramit.

Kryesuesja e top listave, kosovarja edhe njëherë ka ditur si të tërheq vëmendjen me këtë paraqitje./GazetaExpress/