Ngjallët Arta, tregon paksa gjoksin në foton e fundit - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

30/06/2021 2:26

Ngjallët Arta, tregon paksa gjoksin në foton e fundit

Yjet

Gazeta Express

30/06/2021 2:26

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj nuk është aktive këtë vit sikurse viteve të tjera

Megjithatë, bukuroshja kosovare vazhdon që të postojë foto kohë pas kohe, por jo në bikine por foto më serioze.

Lexo Edhe:

Të martën ajo ka postuar një foto ku ka të veshur një fustan të bardhë të stolisur me bizhuteri derisa ekspozon njërin prej asetëve të saj, gjoksin.

Kujtojmë se gjatë pandemisë Arta ishte më aktive në foto, madje ajo vazhdimisht postonte foto nga Dubai, por që këtë vit ajo nuk e bën më këtë. /GazetaExpress/