Në shtrat me Arbenitën - Gazeta Express
string(22) "ne-shtrat-me-arbeniten"

Në shtrat me Arbenitën

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 20:00

Modelja dhe bukuroshja Arbenita Ismaili ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale

Gruaja e reperit problematik nga Gjilani, Fero, Arbenita sot ka postuar një set fotosh të cilat i ka realizuar në një dhomë gjumi.

Lexo Edhe:

Modelja ka të veshur një fustan të shkurtër të ngjitur për trupi portokalli.

Ajo me duar kap flokët teksa bën foto tepër provokative, kurse në shtrat ka edhe një çantë Dolce & Gabana.

Para gjashtë dite ajo kishte postuar një set tjetër fotografish ku bënte foto pranë një makine të shtrenjtë të tipit BMW. /GazetaExpress/