Ndarjet dhe lidhjet e reja të çifteve të showbizit gjatë vitit 2022 - Gazeta Express
string(67) "ndarjet-dhe-lidhjet-e-reja-te-cifteve-te-showbizit-gjate-vitit-2022"

Yjet

Gazeta Express

30/12/2022 19:03

Ndarjet dhe lidhjet e reja të çifteve të showbizit gjatë vitit 2022

Yjet

Gazeta Express

30/12/2022 19:03

Viti 2022 si duket ka qenë i mirë për disa nga fytyrat publike në vend, por për disa të tjerë nuk ishte kështu.

Disa prej tyre kanë krijuar lidhje të reja duke bërë që ky vit të jetë viti i dashurisë për ta, një ndër çiftet që u deklaruan si të tillë janë Elhaida Dani dhe balerini Lediani.

Lexo Edhe:

E sa i përket atyre që janë ndarë lidhur por edhe ribashkuar emisioni “Mirage” ka përgaditur një material.

Për më shumë shikoni videon: