Morena vjen me “selfien” e parë këtë vit - Gazeta Express
string(38) "morena-vjen-me-selfien-e-pare-kete-vit"

Yjet

Gazeta Express

05/01/2023 20:23

Morena vjen me “selfien” e parë këtë vit

Yjet

Gazeta Express

05/01/2023 20:23

Morena Taraku ka qenë më aktive këtë vit me fotot e saj nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare ka filluar aty ku e ka lënë Vitin e Ri, me jetesën e saj plot luks në metropolin turk, Stamboll.

Lexo Edhe:

E derisa para tri dite ajo postoi një foto para disa makinave të shtrenjta, sonte ajo ka postuar një foto “selfie”.

“Self, brenda Botës sime të mrekullirave”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie në Instagram të cilën e ka postuar për 1.6 milion fansave të saj. /GazetaExpress/