Modelja thatanike tregon format në bikine ngjyrë vjollce - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 22:13

Modelja thatanike tregon format në bikine ngjyrë vjollce

Rozë

Gazeta Express

24/06/2020 22:13

Natalya Wright ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine ngjyrë vjollcë derisa ka treguar se është duke u bërë gati për një sesion të marrjes se diellit

Ajo ka qenë vazhdimisht në shtëpinë e saj ashtu si tërë bota duke respektuar rregullat për vetizolim kundër koronavirusin.

Natalya Wright ka treguar këto asete sonte ku është fotografuar në kopshtin e saj.

Në fotot që ajo ka postuar në Instagram, motra e vogël e yjeve të Towie – Mark dhe Jessica Wright ka tërhequr vëmendjen ku ka pozuar me bikine të markës Tularosa. /GazetaExpress/