Milot Rashica bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e fëmijës - Gazeta Express

Milot Rashica bëhet baba për herë të dytë, publikon foton e fëmijës

Sporte tjera

Gazeta Express

29/09/2021 21:22

Futbollisti vushtrrias, Milot Rashica është bërë baba për herë të dytë.

Këtë e ka konfirmuar vetë Rashica përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Lexo Edhe:

“Mirëserdhe në botë djali jonë”, shkroi Rashica.

View this post on Instagram

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7)

Futbollisti dhe bashkëshortja e tij, Belkiz Kera, kanë dhe një djalë të quajtur Tian.

Lajmin se janë në pritje të fëmijës së dytë e kishte dhënë në rrjetet sociale bashkëshortja e Milotit, Belkiz Kera.

Ajo kishte shkruar se ata do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Madje, çifti kishin zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë, që është djalë.