Melindës ia përmendin silikonin, ajo poston foto të “nxehta” në Instagram - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/07/2021 22:09

Melindës ia përmendin silikonin, ajo poston foto të “nxehta” në Instagram

Yjet

Gazeta Express

11/07/2021 22:09

Reperja kosovare Melinda Ademi ka postuar sot një set fotografish ku ajo duket tepër seksi

Reperja sapo ka realizuar këngën e saj më të re, “Ay Caramba” një këngë që është bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Gjikon.

Lexo Edhe:

Kënga, e cila ka afër 5 milionë klikime brenda pesë ditë derisa për Melindën nëpër rrjetet sociale është komentuar se ka operime plastike.

E për këtë ka reaguar Melinda që ka postuar një set fotosh tepër seksi e ku ajo poshtë fotove ka shkruar:

“Kush o tu rrejt qe i kom silikon?!?!”. /GazetaExpress/