Melinda mendon se ajo “përmendet” më së shumti - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 23:52

Melinda mendon se ajo “përmendet” më së shumti

Yjet

Gazeta Express

16/11/2021 23:52

Reperja dhe këngëtarja Melinda Ademi vazhdon të jetë njëra prej yjeve më aktivë nëpër rrjetet sociale

Reperja, e cila para disa dite lansoi këngën e saj “Melodia”, është parë me një set të ri fotografik ku ajo shfaq këmbët e saj të gjata dhe bën poza provokative para aparatit.

Lexo Edhe:

“Kush mas shumti përmendet”, ka shkruar Melinda poshtë këtyre fotografive.

Kujtojmë se këngëtarja përpos projekteve është e angazhuar edhe me koncerte në diasporë gjatë këtyre muajve. /GazetaExpress/