Medalje bronzi për KB Rahovecin në edicionin historik të “Liga Unike” - Gazeta Express

Medalje bronzi për KB Rahovecin në edicionin historik të “Liga Unike”

Basketboll

Gazeta Express

14/04/2021 19:17

KB Rahoveci është shpallur skuadra e tretë më e mirë e “Liga Unike”.

Me fitoren 81-74 ndaj Goga Basket, KB Rahoveci u konfirmua si forca e tretë e turneut të parë mbarëkombëtar.

Pas humbjes nga Peja, Rahoveci ia doli t’i thyejë barrierat emocionale dhe të triumfojë.

Djelmosha tani gjithë vëmendjen e kanë te “Play Offi”. /Gazeta Express/