“Me mu m’ke msu çka është dashnia” - Gazeta Express
string(31) "me-mu-mke-msu-cka-eshte-dashnia"

Muzike

Gazeta Express

26/06/2023 19:53

“Me mu m’ke msu çka është dashnia”

Muzike

Gazeta Express

26/06/2023 19:53

Këngëtarja Adelina Berisha ka paralajmëruar se do të lanson një këngë të re

Me ardhjen e verës shumica e këngëtarëve shqiptarë fillojnë të lansojnë këngë dhe hite të reja.

Lexo Edhe:

E tillë është edhe këngëtarja Adelina Berisha, e cila ka disa ditë që ka paralajmëruar një këngë të re për fansat e saj të zjarrtë.

“Me mu ke msu qka ish dashnija💙 “, ka shkruar ajo në Instagram, derisa kështu ka treguar një varg nga kënga e saj e re që pritet ta lansojë së shpejti. /GazetaExpress/