Mal Retkoceri me “ritme roku” e me fustanellë paraqitet në Festivalin e RTSH - Gazeta Express
string(74) "mal-retkoceri-me-ritme-roku-e-me-fustanelle-paraqitet-ne-festivalin-e-rtsh"

Muzike

Gazeta Express

19/12/2023 22:56

Mal Retkoceri me “ritme roku” e me fustanellë paraqitet në Festivalin e RTSH

Muzike

Gazeta Express

19/12/2023 22:56

Sonte është duke u zhvilluar nata e parë e Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar (RTSH), edicioni i 62-të, derisa një paraqitje interesante ka pasur djali i këngëtares Violeta Kukaj Retkoceri

Mal Retkoceri është paraqitur në skenë me një veshje të stilit romak por që poshtë është fustan.

Lexo Edhe:

Kënga e tij rok dhe është me tekst, muzikë dhe orkestrim të Mal Retkocerit.

Kënga “Çmendur” pos ritmit të saj të veçantë dhe interpretimit ndryshe, bie në sy edhe për paraqitjen skenike ku Mali ka një fizik të bukur. /GazetaExpress/