Lucie pothuajse e konfirmoi martesën e saj - Gazeta Express
string(42) "lucie-pothuajse-e-konfirmoi-martesen-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 19:58

Lucie pothuajse e konfirmoi martesën e saj

Yjet

Gazeta Express

20/09/2022 19:58

“Mund të jemi vetëm ne”.

Ylli i Love Island, Lucie Donlan ka treguar se ajo dhe i fejuari i saj Luke Mabbott janë duke konsideruar që të bëjnë hapa më të mëdhenj pasi ai i ka propozuar fejesë në udhëtimin e tyre në Finlandë – teksa ka bërë edhe një fotosesion shumë seksi.

Lucie Donland ka treguar se ajo dhe i fejuari i saj Luke Mabbott mund të arratisën në ndonjë muaj mjalti pasi që çifti u fejua vitin e kaluar.

Lucie (24), i ka thënë MailOnline që çifti janë duke marrë në konsideratë që të “aterojnë diku me një avion” dhe të martohen “vetëm ata të dy” – teksa ajo ka pranuar se është në favor të një dasme private e jo të një ahengu të madh martesor.

Në këtë intervistë ekskluzive, Lucie ka treguar se është fytyra zyrtare e brendit te të brendshme Ann Summers’, në një koleksion të inspiruar me lëkurë kafshësh, si dhe ka shpjeguar që ata me vete në pushime do ta marrin edhe qenin e tyre, Bunny. /GazetaExpress/