Lidhja në distancë bën që Lumbardhi ta ndjejë mungesën e Kaderit - Gazeta Express
string(64) "lidhja-ne-distance-ben-qe-lumbardhi-ta-ndjeje-mungesen-e-kaderit"

Lidhja në distancë bën që Lumbardhi ta ndjejë mungesën e Kaderit

Yjet

Gazeta Express

28/02/2024 21:37

Çifti i krijuar në “BBVK”, Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj po vazhdojnë romancën edhe pas daljes nga ky format.

Mirëpo, duket se dyshja tani janë distancuar pak nga njëri-tjetri.

Lexo Edhe:

Ishte Lumi ai i cili ndau një selfie me Kaderin duke i shkruar që po i mungon.

Sigurisht Lumi është kthyer në Austri, prej ku ka vite që jeton.