Leonora, pritje të ngrohtë Ganimete Musliut në aeroport - Gazeta Express
string(54) "leonora-pritje-te-ngrohte-ganimete-musliut-ne-aeroport"

Leonora, pritje të ngrohtë Ganimete Musliut në aeroport

Yjet

Gazeta Express

27/03/2024 22:43

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu para disa dite i është nënshtruar një intervenimi kirurgjik në zemër

Pas trajtimit ajo është kthyer dhe një person i veçantë i ka dedikuar asaj një vizitë, e ku foton me Ganimeten e ka postuar në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Leonora Jakupi.

“Mirë se erdhe motrushja ime”, ka shkruar Leonora në postim  ku është në foto me deputeten Musliu dhe mjekun Hamëz Berisha. /GazetaExpress/