Ledina bën që ta harrojmë pluhurin e Saharës me këto foto - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

02/08/2021 23:12

Ledina bën që ta harrojmë pluhurin e Saharës me këto foto

Yjet

Gazeta Express

02/08/2021 23:12

Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo vazhdon të tregojë asetet e saj seksi

Ajo nuk e ka ndier fare moshën dhe vazhdon të jetë përpos këngëtare edhe një femër supër seksi.

Lexo Edhe:

Kështu është shfaqur sot ajo në bikine në perëndim të diellit në plazhin e Dhërmisë në Shqipëri.

Ledina ka postuar edhe më parë foto të tilla provokative nëpër rrjetet sociale. /GazetaExpress/