Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin 'Rain on me' - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/05/2020 11:36

Lady Gaga e Ariana Grande publikojnë bashkëpunimin ‘Rain on me’

Rozë

Gazeta Express

22/05/2020 11:36

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor.

Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas.

‘Rain on me’ është publikuar fillimisht pa klip nga dyshja, por vetëm për katër orë këngëtaret arritën mbi një milionë klikime në platformën e Youtube.

Lady Gaga, Ariana Grande – Rain On Me (Lyrics)