Ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother VIP Kosova - Gazeta Express
string(62) "ky-eshte-banori-qe-u-eliminua-sonte-nga-big-brother-vip-kosova"

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 1:10

Ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother VIP Kosova

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 1:10

Është eliminuar banori i parë nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

I pari që i ka shpëtuar eliminimit ka qenë Blerando derisa pas tij ka qenë Kaderi.

Lexo Edhe:

I treti që ka vazhduar qëndrimin në shtëpi ishte Besi derisa në vendin e katër ishte Blero.

Në vendin e pestë që u shpëtua ishte Ylli Dervishi.

Në fund mbetën Azemi dhe Alba ku nga shtëpia u eliminua