Kush po e përkrah Teutën për karrierën e saj - Gazeta Express
string(44) "kush-po-e-perkrah-teuten-per-karrieren-e-saj"

TV/Film

Gazeta Express

23/12/2022 22:17

Kush po e përkrah Teutën për karrierën e saj

TV/Film

Gazeta Express

23/12/2022 22:17

Pas hyrjes në tregun muzikor si një artiste e re, Teuta Halili tregon se si e kanë përkrahur familja.

Në një intervistë për “Mirage” Teuta tregon se edhe pse njerëzit janë mësuar ta shohin në prezantimin e lajmeve, ajo nuk u frikësua asnjëherë nga paragjykimet, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Teuta thotë se i ka besuar instiktit të saj dhe se e ka bërë atë që di ta bëj më së miri.

Ndërkaq ka folur edhe për përkrahjen e familjes në këtë rrugëtim.

Për më shumë shikoni VIDEON: