“Kujt i thu” thotë 2Ton - Gazeta Express

“Kujt i thu” thotë 2Ton

Gazeta Express

12/06/2020 21:08

Reperi ferizajas 2 Ton ka lansuar sot këngën e tij më të re

Me t’u lehtësuar masat kundër koronavirusit këngëtarët kosovar kanë filluar që t’i sjellin këngët e tyre të reja për fansat e tyre.

Sigurisht, që 2 Ton është njëri prej tyre dhe sot ai ka lansuar këngën e tij më të re, “Kujt i thu”.

Është kjo një këngë ritmike ku reperi shihet i rrethuar nga disa modele të bukura.

Kënga është tipike verore dhe i paraprinë stinës së verës pavarësisht se ende nuk ka ndonjë vendim që a do të mund të mbajnë mbrëmje këngëtarët gjatë këtij viti. /GazetaExpress/