Kroos shënon gol të bukur në fund të pjesës së parë - Gazeta Express

Kroos shënon gol të bukur në fund të pjesës së parë

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 21:52

Real Madridi i ka shënuar tjetër gol FC Sheriffit.

Pas David Alaba, ka shënuar edhe Toni Kroos. Mesfushori gjerman shënoi për 2-0 në fund të pjesës së parë.

Lexo Edhe:

Ai goditi fuqishëm topin, që preku shtyllë dhe doli nga porta, por gjyqtari konfirmoi golin pas sinjalizimit të orës së topi ka kaluar vijën, raporton Gazeta Express.