Kim Kardashian po feston ditëlindjen - Gazeta Express
string(36) "kim-kardashian-po-feston-ditelindjen"

Kim Kardashian po feston ditëlindjen

Yjet

Gazeta Express

21/10/2022 19:53

Kim Kardashian po e feston ditëlindjen e saj të 42-të!

Të parët që e kanë uruar atë për ditëlindjen e saj kanë qenë familja e saj të cilët kanë theksuar urimet e tyre për ditëlindje.

“Ti je gruaja më e fortë që unë njoh”, ka qenë një ndër komentet dhe urimet për të.

Kim Kardashian ka mbushur 42 vjet të premten teksa familja e saj kanë qenë të parët që e kanë uruar.

Nëna e saj Kris Jenner ishte e para që i uroi bombës së televizionit të gjitha të mirat.

Një ndër urimet më interesante ishte edhe urimi që ia bëri asaj Emily Ratajkowski me një foto të vjetër, ku ato janë tërësisht të zhveshura. /GazetaExpress/