Kështu duket Dua Lipa në Barcelonë - Gazeta Express
string(34) "keshtu-duket-dua-lipa-ne-barcelone"

Kështu duket Dua Lipa në Barcelonë

Yjet

Gazeta Express

10/06/2022 23:40

Këngëtarja kosovare është duke vazhduar turneun e saj “Future Nostalgjia”

Dua Lipa është duke vazhduar turneun e saj botëror, Future Nostalgjia.

Lexo Edhe:

Kësaj radhe ajo është ndalur në Barcelonë, e ku ka zgjedhur një ngjyrë interesante për t’u paraqitur atje.

Dua është shfaqur me veshje vjollcë, teksa koncertin e ka mbajtur mbrëmë.

Para Barcelonës, Dua këndoi në Itali dhe Portugali. /GazetaExpress/